W ofercie tkaniny i dziany wełniane, futra, channelki, flausze itp. Poziom cenowy 20 - 30 zł/mb. Skąd takie niskie ceny? Nie kupujemy bezpośrednio u producenta co jest gwarancją raczej b. wysokiej ceny a co jako atut błędnie używa cała nasza konkurencja oferująca astronomiczny poziom cenowy od 200 do nawet 500 zł. Ogromny wybór tkanin i dzianin np tych najnowszych wełnianych z serii Italy Prato zawdzięczamy naszym kontaktom z ogromnymi firmami odzieżowymi które odsprzedają nam swoje potężne i niewykorzystane kolekcje tkanin. Odkupujemy je taniej niż oferuje producent dlatego sprzedajemy również w cenie niższej niż tej producenta. Aktualna nasza oferta to najwyższej jakości tkaniny płaszczowe i kostiumowe o dużej zawartości włókien wełnianych. Również futra, kożuchy i flokati. Gatunek pierwszy, klasa Premium. Niespotykane kompozycje jak np flokatii lub baranek na dżinsowym podkładzie, chanelki z wełnianymi włóknami o ekstrawaganckiej kolorystyce i charakterystycznym splocie. Kożuchy, futra, flausze haftowane i gładkie wełniane, wełny parzone. Ceny naszych tkanin wełnianych jak zawsze mocno zaniżone. 

SPRZEDAŻ TKANIN WEŁNIANYCH ONLINE

Outlet Tkanin Dąbrowa Górnicza ul. 11 Listopada 1. 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - nieczynne

Wtorek 10.00 - 16.00

Środa - nieczynne

Czwartek 10.00 - 16.00

Piątek - nieczynne 

Sobota 10.00 - 14.00

Ostatnia dostawa tkanin płaszczowych wełnianych i futer.

Ostatnia dostawa tkanin płaszczowych wełnianych i futer.

Tkanina chanel

Chanelka, miękka tkanina ubraniowa rozpoznawalna z powodu charakterystyki swojego splotu. Wymyślona i zaaranżowana przez znaną projektantkę mody Coco Chanel. Tkanina skierowana jest do wymagających, eleganckich i luksusowych kobiet kochających wygodę, komfort, luxus. Materiał jest albo w stonowanej kolorystyce albo wprost przeciwnie w kolorystyce wyrafinowanej i wspaniałym stylu. Każda rzecz uszyta z tego materiału uwypukla prestiż, komfort, luksus, wytworność. Materiał nie gniecie się i jest bardzo praktyczny.

Tkaniny wełniane

Do tkanin wełnianych  stosowana jest wełna z włókien pochodzących z owiec i innych zwierząt hodowlanych. Główne rodzaje włókien wełnianych to: alpaca, kaszmir, moher , merynos. Seria tkanin wełnianych Italy Prato to klasa premium. Niższe kilkukrotnie ceny naszych asortymentów wynikają z faktu że nie kupujemy materiałów "od producenta" czym zachwycają się błędnie inne hurtownie i sklepy ponieważ gwarantuje to raczej wysoką a nie niską cenę. Nasz asortyment sprowadzamy od potężnych firm odzieżowych które po wyczerpaniu pomysłów i inspiracji na dany gatunek tkaniny wełnianej, futra czy flauszu, odsprzedaja ją nam co właśnie gwarantuje możliwość zaoferowania Klientowi naprawdę niskiej ceny nawet o kilka razy w dół.

Nasze ceny o kilka razy niższe

Poziom cenowy kupionych tkanin wełnianych u producenta to 100 - 500 zł/mb, w naszym outlecie gatunek premium dostępny na poziomie 30 - 40 zł/mb bruto. Zapraszamy do outleu.