Tkaniny tapicerskie w składkach po 8 mb to doskonała oferta w doskonałej ilości metrów zarówno dla Klienta indywidualnego jak i biznesowego.  www.sklep-tanie-tkaniny.pl

Zastosowanie domowe: tyle właśnie trzeba metrów tkaniny tapicerskiej aby odnowić swoje stare ale ulubione meble. Jeśli nie wystarczy 8 metrów to można zamówić wielokrotność czyli 16 metrów. jeśli coś zostanie to warto przeznaczyć resztę tkaniny na zrobienie dekoracji w domu, zasłonka albo poducha dekoracyjna to element równie ważny w wystroju mieszkania co świeżo odnowione sofy, wersalki, tapczany.

Pakiet 8 metrów tkaniny obiciowej to również idealna oferta dla właścicieli sklepów z tkaninami, dekoratorni, szwalni lub dla grup szyjących. Bez potrzeby kupowania całej fabrycznej belki o długości materiału około 50 metrów. Czyli bez angażowania zbyt dużych środków finansowych do wzbogacenia asortymentu własnego biznesu. Zakup 50 mb tkaniny meblowej w kilku kolorach i wzorach to właśnie zakup 6 różnych składek - pakietów o długości 8 mb.

Produkt o nazwie składka tkaniny to nasz autorski projekt z przed wielu lat kiedy to uruchomiliśmy sieć sklepów pod szyldem "Tanie Tkaniny". I nasza firma PW "RH MIX" Robert Hyla która działa pod tym szyldem już przeszło 25 lat w zgodzie z oferowanymi cenami tkanin odzieżowych i tapicerskich.

Na chwile obecną proponujemy ceny tkanin tapicerskich takich jak żakardy, floki, szenile, na poziomie 10 - 12 zł za metr bieżący co jest ceną nieosiągalną dla naszej konkurencji. Posiadamy tkaniny produkcji tureckiej, ukraińskiej, duńskiej i wielu innych europejskich producentów materiałów meblowych.

Serwis wysyłkowy z naprawdę niskimi cenami tkanin tapicerskich to www.sklep-tanie-tkaniny.pl