Tkaniny i dzianiny: część naszych nadwyżek sprzedajemy na kilogramy. Materiały pochodzą z tych słabo rotujących i wycofanych ze sprzedaży detalicznej więc nie należy spodziewać się tam dresówek, lnów, bawełny drukowanej czy jedwabiów (można je znaleźć w sklepie online). W stokach tkanin na kilogramy można znaleźć tkaniny rózne, dzianiny poliestrowe i bawełniane. Wszystko w tzw mixie towarowym co oznacza że z danego asortymentu występują pojedyncze rolki tkanin. Tkaniny na kilogramy można dobierać według własnych potrzeb i mieszać gatunki np: tapicerkę z ubraniówką lub dzianiną tak aby uzbierać minimum które ustalone jest do oferty zakupu na kilogramy:

 

STOKI TKANIN ONLINE

Poniedziałek - nieczynne
Wtorek 10.00 - 16.00
Środa - nieczynne
Czwartek 10.00 - 16.00
Piątek - nieczynne
Sobota 10.00 - 14.00

Tanie Tkaniny Outlet

Dąbrowa Górnicza  ul. 11 Listopada 1

Galeria nie jest ofertą handlową i nie przedstawia aktualnej oferty.

 

Tkaniny - dzianiny, cena 10 zł/kilogram netto

Tkaniny - dzianiny, cena 10 zł/kilogram netto

Tkaniny - dzianiny, cena 10 zł/kilogram netto

Tkaniny - dzianiny, cena 10 zł/kilogram netto

Mimo że definicja słowa outlet mówi ze jest to sklep fabryczny, sprzedający towar wyłącznie jednego producenta to przykład naszego outletu tkanin w Dąbrowie Górniczej przeczy temu określeniu. Sprzedajemy tkaniny i dzianiny różnych producentów za to zawsze są to kończące się kolekcje producenta lub importera tkanin które odkupujemy od niego w dużych ilościach i w cenach niższych od tych regularnych. Obiekty takie jak outlet nie zawsze znajdują się przy fabrykach i tak jak nasz znajduje się w miejscu gdzie jest duży bezpłatny parking oraz kilka firm z branży innej niż tkaniny i dzianiny.

Słowo „outlet” jest trafnie używane jako określenie towaru czyli w tym przypadku pochodzącego z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, licytacji, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Są to kolekcje z ubiegłych sezonów wiosna jesień, a także aktualne występujące często w mniejszych ilościach i bez możliwości sprowadzenia następnej dostawy. Tkaniny outletowe mogą  nie posiadać metek i specyfikacji surowcowych danych tkanin. Niska cena takiego asortymentu rekompensuje wszystkie te niedogodności dlatego nasz outlet tkanin nieprzerwanie działa od 7 lat. W takim razie zapraszamy, Tanie Tkaniny Outlet, Dąbrowa Górnicza, ul. 11 Listopada 1.