INFORMACJA WAKACYJNA: OUTLET TKANIN BĘDZIE NIECZYNNY OD 14.08.2023 DO 31.08.2023

Aksamit.

W ofercie aksamity 80% bawełny, gładkie i wzory. Bogata kolorystyka i wzornictwo. Produkt klasy PREMIUM, dostępne w outlecie stacjonarnym oraz ONLINE.

Tkaniny tapicerskie i dekoracyjne.

Tkaniny tapicerskie (meblowe, obiciowe) na specjalnie przygotowanych rolkach od długości tkanin 10 mb - 12 mb - 15 mb sprzedajemy w cenie hurtowej w przedziale cenowym 6 - 12 zł/mb brutto. W ofercie tkaniny tapicerskie i dekoracyjne: floki, szenile, żakardy, alcantara, canvas, bawełny 100%. Szeroki asortyment, bogate wzornictwo. Tkaniny tapicerskie i dekoracyjne które są w naszym są serwisie można często spotkać w hotelach, zajazdach, dworkach, pałacykach ponieważ są stosowane do wystroju obiektów i wnętrz hotelowych. Skład surowcowy to przeważnie mieszanka; len, bawełna, poliester. Gramatura ok 200 -220. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin tapicerskich. Oferta dostępna w Outlecie Tkanin lub możliwość złożenia zamówienia ONLINE

Ważna informacja dla szanownych Klientów:)

Od stycznia 2023r Outlet Tkanin będzie czynny w następujące dni:

Poniedziałek - nieczynne
Wtorek 10.00 - 16.00
Środa - nieczynne
Czwartek 10.00 - 16.00
Piątek - nieczynne
Sobota 10.00 - 14.00

Oferta tkanin tapicerskich dostępna ONLINE

Nasza oferta to tkaniny tapicerskie, tkaniny meblowe, tkaniny dekoracyjne w tzw małym hurcie oraz stoki tkanin w dużym hurcie. Jednym słowem stała, nieprzerwana wyprzedaż tkanin. Asortyment tkanin meblowych i dekoracyjnych proponujemy do sprzedaży w małych rolkach po 10 - 12 lub 15 mb. Doskonała oferta dla pracowni tapicerskich, dekoratorni, sklepów online z tkaninami meblowymi. Sekcja hurtowa dostępna również dla Klientów detalicznych ponieważ cenę hurtową liczymy już od 10mb. Stoki tkanin to duże partie towarowe, cało samochodowe, paletowe, tutaj przykładowa oferta. Bogate wzornictwo i kolorystyka. Rodzaje tkanin meblowych nie do powtórzenia ze względu na dużą rotacje towarów i na charakter prowadzonej działalności polegającej na wyprzedaży kończących się kolekcji renomowanych firm z branży tkanin meblowych i odzieżowych. Oferujemy niską i nigdzie niespotykaną cenę ponieważ nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam wypracować sposoby za zakup dużych kontenerowych partii tkanin w dobrych cenach. Naszymi odbiorcami są dekoratornie, tapicerzy, pracownie krawieckie, sklepy z tkaninami, hurtownie tapicerskie a także Klienci detaliczni którzy zdecydowali się na samodzielną renowacje obić swoich mebli. Oferowane przez nasz serwis znakomicie nadają się do szycia poduszek dekoracyjnych, różnego rodzaju wałeczków, oparć czy też obicia paneli naściennych. Poniżej opisujemy rodzaje tkanin tapicerskich:

Ogólnie, rodzaje tkani tapicerskich: Welur, ten rodzaj tkanin stał się ostatnio bardzo popularny i jest bardzo często spotykany w sklepach. Z weluru powstaje odzież, obuwie i poszewki na poduszki.  Jest elegancką tkaniną, mającą swoje zastosowanie również jako obicie do kanap, czy też foteli oraz siedzeń w samochodzie. Należy do gładkich, bardzo przyjemnych w dotyku tkanin. Skaj zwany eko skórą, lub sztuczną skórą. Jest to materiał  chłodny, gładki. Jest stosowany przede wszystkim jako tkanina obiciowa, ze względu na niską cenę w porównaniu do skóry naturalnej. Jego główną zaletą, jest to, że nie przepuszcza wody zaś wadą, jest to, że materiał ma bardzo słabą przepuszczalność powietrza, co wpływa na pewien dyskomfort. Skóra naturalna jest najczęściej używana jako tkanina obiciowa na meble. Jej koszt jest dość duży, jednak skóra ma właściwości hypoalergiczne, nie pochłania szkodliwych substancji. Jest przyjemna w dotyku. Jeśli chodzi o wady to jej utrzymanie wymaga doświadczenia i wprawy. Niektórym może przeszkadzać jej charakterystyczny zapach. Żakard, tkanina należąca do grupy tkanin obiciowych. Cechuje się ona wielobarwnością i różnorodnością nici. Użycie jej będzie doskonałym posunięcie jeśli marzymy o wnętrzu zaaranżowanym w eleganckim, antycznym stylu. Tkaniny żakardowe są bardzo łatwe w utrzymaniu, oraz cechują się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza. Tkanina Szenila jest tkaniną bardzo miękką i przyjemną w dotyku, obecnie również bardzo popularną. Jest niezwykle wytrzymała oraz prosta w utrzymaniu. Znalazła swoje zastosowanie jako tkanina do renowacji mebli. Plusz to tkanina obiciowa o bardzo miłej nazwie. Jest przyjemna w dotyku. Do pluszów możemy zaliczyć welur, a także aksamit i welwet. Plusz świetnie nadaje się na każdy typ mebla. Oprócz zastosowania w przemyśle meblarskim z pluszu wykonuje się również maskotki oraz koce a także puchate, przyjemne dywaniki. Plusz jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Mikrofaza – mikrofaza jest tkaniną obiciową, której główną zaletą jest elastyczność, wysoka wytrzymałość, łatwość utrzymania. Dodatkowo powiem, że jest to stosunkowo tania tkanina, ze względu na jej mało skomplikowany proces produkcyjny. Mikrofaza ma szerokie zastosowanie jako tkanina tapicerska na meble, oraz na siedzenia samochodowe. Alcantara to tkanina tapicerska mająca szerokie zastosowanie jako tkanina obiciowa samochodowa, samolotowa, jachtowa oraz meblowa. Charakteryzuje się dużą żywotnością, odpornością na ścieranie oraz jest miękka w dotyku. Dodatkowo materiał się bardzo łatwo czyści. Jest to tkanina należąca do tych bardzo praktycznych w zastosowaniu.